Вільхівський ДНЗ "Журавлик"

Дошкільний навчальний заклад «Журавлик» розташований у мальовничому закарпатському селі Вільхівка, що на Іршавщині.

Дитячий садок функціонує з 1946 року. Його відкрили для дітей колгоспників. Очолювала дитсадок завідуюча Химинець Марта Іванівна. Діяла одна група. У групі працювала вихователем Емілія Іванівна Рацин.

Після виходу на пенсію Марти Іванівни в 1981 році на посаду завідуючої дитячого садка була призначена Кормош Марія Іванівна. На той час було відкрито ясельну групу. Працювали вихователі Лемак Є.В., Рацин Г.В., Кормош Г.І., Гангур М.С.

1 жовтня 1991 року відкрито додаткову групу на 20 дітей. Вели групу  вихователі Боршош О.В. та Кормош Г.І. Та в 1996 році через важкий економічний стан групу було закрито. Відкрили її аж через 9 років, в 2005 році.

Зараз в ДНЗ функціонують три вікові групи загального розвитку. В закладі виховується 70 дітей – 22 ясельного віку та 48 дошкільного.

1 березня 2011 року завідуючою Вільхівським ДНЗ призначили     Боршош Ольгу Василівну.